OBJEDNÁVKY POSÍLÁME VŽDY V PONDĚLÍ. OBJEDNEJ SI VČAS! 🙃

O MNĚ

Jsem Ivana Švarcová, Baba Jagua.

Myslím, že nejvíc o mně vypovídají svědectví těch, kteří se semnou setkali. To mě opravdu dojímá:

 

"Jsi první a největší z Čech! Tak už jen to, jak dlouho to tu provozuješ a všechny nás učíš."

Tereza Martínková

 
 
"Babuško, dle mého vnímání jsi umělkyně tělem i duší. "Tělem" vnímám tak, že to prostě umíš, namaluješ klidně Yettiho, jak tančí kozáčka na špičce Tadž Mahalu v zapadajícím slunci a to tak, že z toho bude krásný obraz. "Duší" pro mě znamená, že do každého obrázku dáváš kus sebe, ale zároveň v čistém souladu s klientem a energií, kterou cítíš a podporuješ. Tvá tvorba je zkrátka cokoli jen ne bezduché obkreslené omalovánky."
 
Světluška Mája 
 
 
 
"Tebe odlišuje v Tvých malbách prostě Tvoje ženská energie. Máš svůj rukopis.
Je z nich cítit Tvůj prožitek, asi jako když si vychutnáváš ten nejúžasnější kus dobroty, nad kterým se doslova rozplýváš... asi jako když se podívám na tekoucí čokoládu, prostě tím žiješ mnoho let a je to cítit. Tvé malby jsou silně ženské! Vyloženě vyzařují zralou ženskost. A to nejde naučit, to člověk od určité chvíle prostě už má v sobě."
 
Helené Heart
 
 
 Obsáhlý rozhovor se mnou o henně, o studiu, o cestování, o nemoci a uzdravování. Zkrátka o životě henna umělkyně:  ROZHOVOR
 
 
JAK TO CELÉ ZAČALO?
 

Od té doby, co jsem udržela v ruce tužku (máma říká, že od 2 let) kreslím a maluji. Od 5 let jsem chodila do lidové školy umění a pak vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze. Vystřídala jsem několik kreativních zaměstnání, vždy mě to ale hnalo dál. V 90. letech jsem začala jezdit jako průvodkyně do Maroka, které jsem si zamilovala a kde jsem se poprvé setkala s tetováním hennou. Od té doby jsem zkoušela, malovala na kamarádky a na sebe.

O mně ivana švarcová baba jagua

Foto Ali Berhi, Maroko 2000

 

Profesionálně jsem s hennou začala pracovat v roce 2006, rok nato jsem objevila další materiál - šťávu jagua z amazonského pralesa. Od té doby jsem fascinovaná nekonečnými možnostmi využití těchto přírodních barviv. To bych ráda zprostředkovala i tobě.

Všechny materiály, které zde prodávám sama používám a tedy ručím za jejich kvalitu. Práce s těmito materiály není ale jen o zdobení, je to hluboké setkání na úrovni duší. Jsem Reiki mistr, a jsem prostředníkem proudění energie, kterou zpečetím právě obrázkem na těle.

V roce 2020 jsem založila on-line Baba Jagua Akademii, přednáším na konferencích, mou práci můžeš vidět na Facebooku, Instagramu a Pinterestu.

 

Já lenka šimona ivana švarcová baba jagua

foto © Roman Dvořák, 2006

 

ADD6E6F6-5D29-4A7D-A131-21CC6BB92AED_1_201_a

 

 

Indian wedding ivana švarcová baba jagua

Zpět do obchodu