O MNĚ

Jsem Ivana Švarcová, pro vás Baba Jagua. Od té doby, co jsem udržela v ruce tužku (máma říká, že od 2 let) kreslím a maluji. Od 5 let jsem chodila do lidové školy umění a pak vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze. Vystřídala jsem několik kreativních zaměstnání, vždy mě to ale hnalo dál. V 90. letech jsem začala jezdit jako průvodkyně do Maroka, které jsem si zamilovala a kde jsem se poprvé setkala s tetováním hennou.

O mně ivana švarcová baba jagua

Profesionálně jsem s hennou začala pracovat v roce 2006, dva roky nato jsem objevila další materiál - šťávu jagua z amazonského pralesa. Od té doby jsem fascinovaná nekonečnými možnostmi využití těchto přírodních barviv. To bych ráda zprostředkovala i vám. Všechny materiály, které zde prodávám sama používám a tedy ručím za jejich kvalitu. Založila jsem on-line Baba Jagua Akademii, přednáším na konferencích, mou práci můžete vidět na Facebooku a Instagramu.

Já lenka šimona ivana švarcová baba jagua

foto © Roman Dvořák

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení