OBJEDNÁVKY VŽDY V PONDĚLÍ. OBJEDNEJ SI VČAS! 🙃

POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ HENNOU

Červenohnědý obrázek na kůži ti vykouzlí přírodní henna. Svou hennu míchám s levandulovým esenciálním olejem, cukrem a vodou. Pracuji intuitivně a podle tvojí momentální situace a nálady, ale nebráním se ani tvým návrhům. Jen měj na paměti, že nekopíruji práci svých kolegyň, pouze se můžu nechat inspirovat.

Ruka henna ivana švarcová baba jagua

JAK SE NA POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ PŘIPRAVIT

Měj dostatek času. Dohodnutá schůzka se může protáhnout např. kvůli zasychání. Nikam nespěchej. Zbav se odumřelých buněk, jdi před aplikací do sauny nebo si udělej peeling, tvoje "tetování" bude krásnější a déle vydrží. OHOL si tu část těla, kam budeme malovat, hlavně nohy a také RUCE! Po schůzce si neplánuj žádné náročné aktivity. V žádném případě po aplikaci nesmíš sportovat ani do bazénu.

Ruka henna čerstvá ivana švarcová baba jagua

JAK HENNA FUNGUJE

Henna obsahuje červenooranžové barvivo lawson. Běžný obsah barviva v listech je 1 - 3%. Jsou-li listy henny rozdrceny a v mírně kyselém prostředí, uvolní se molekula barviva a je schopná projít vnější vrstvou pokožky. Tam se váže na keratin, který vnější vrstvu kůže tvoří a barví kůži oranžově až tmavě hnědě. Molekuly mohou pronikat do kůže tak rychle, že je viditelné zabarvení patrné už po jedné minutě kontaktu pasty s kůží. Prodloužená aplikace henna pasty má za následek pronikání barviva hlouběji do kůže, tmavší odstín a delší trvanlivost zabarvení. Obvykle se henna aplikuje večer a nechává působit přes noc nebo alespoň co nejdéle. Po odstranění zaschlé pasty je obrázek jasně oranžový. Během prvních 48 hodin po odstranění pasty probíhá oxidace barviva a zabarvení kůže tmavne.

ivana švarcová baba jagua  Ruka_

JAK DLOUHO OBRÁZEK VYDRŽÍ

podle typu kůže a dodržení následné péče 1 - 3 týdny

 

VÍCE INFORMACÍ >

Zpět do obchodu