OBJEDNÁVKY POSÍLÁME VŽDY V PONDĚLÍ. OBJEDNEJ SI VČAS! 🙃

POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ HENNOU

HENNA TALISMAN

Červenohnědý obrázek na kůži ti vykouzlím přírodní hennou. Vím, jak používat léčivou energii Reiki, takže tvoje henna bude nejen ozdobou ale i podporou - tvým talismanem. Pracuji intuitivně a podle momentální situace a nálady, ale nebráním se ani tvým návrhům. Jen měj na paměti, že nekopíruji práci svých kolegyň, pouze se můžu nechat inspirovat. Svou pastu míchám z nejkvalitnější henny z Rájasthánu s levandulovým esenciálním olejem, cukrem a vodou. 

mceclip0-2OBJEDNAT SE

Menší věci (ruce, kotníky, dekolt) maluji v příjemném prostředí kavárny Dhaba Cafe, (Nuselská 48, Praha 4 - Nusle, z centra 10 minut tramvají 11, 14 do stanice Horky), větší projekty (těhotenské, záda, intimní) u tebe doma.

Cena viz CENÍK 

2_1 

JAK SE NA POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ PŘIPRAVIT?

Odpověď najdeš níže.

Ruka henna ivana švarcová baba jagua

 

Nalaď se. Měj dostatek času. Dohodnutá schůzka se může protáhnout např. kvůli zasychání. Nikam nespěchej. Zbav se odumřelých buněk, jdi před aplikací do sauny nebo si udělej peeling, tvoje "tetování" bude krásnější a déle vydrží. OHOL si tu část těla, kam budeme malovat, hlavně nohy a také RUCE! Po schůzce si neplánuj žádné náročné aktivity. V žádném případě po aplikaci nesmíš sportovat ani do bazénu.

 

Ruka henna čerstvá ivana švarcová baba jagua

 

JAK HENNA FUNGUJE?

Henna obsahuje červenooranžové barvivo lawson. Běžný obsah barviva v listech je 1 - 3%. Jsou-li listy henny rozdrceny a v mírně kyselém prostředí, uvolní se molekula barviva a je schopná projít vnější vrstvou pokožky. Tam se váže na keratin, který vnější vrstvu kůže tvoří a barví kůži oranžově až tmavě hnědě. Molekuly mohou pronikat do kůže tak rychle, že je viditelné zabarvení patrné už po jedné minutě kontaktu pasty s kůží. Prodloužená aplikace henna pasty má za následek pronikání barviva hlouběji do kůže, tmavší odstín a delší trvanlivost zabarvení. Obvykle se henna aplikuje večer a nechává působit přes noc nebo alespoň co nejdéle. Po odstranění zaschlé pasty je obrázek jasně oranžový. Během prvních 48 hodin po odstranění pasty probíhá oxidace barviva a zabarvení kůže tmavne.

 

ivana švarcová baba jagua  Ruka_

 

JAK DLOUHO OBRÁZEK VYDRŽÍ?

podle typu kůže a dodržení následné péče 1 - 3 týdny

 

NÁSLEDNÁ PÉČE

Ponech na kůži co nejdéle, ideálně přes noc. Udržuj se v teple. Poté nasucho oškrábej zaschlou vrstvu, případně dočisti nějakým přírodním olejem (kokosový, argan, olivový). Nikdy nesmývej vodou, nemáčej dalších několik hodin. Pro hlouhou trvanlivost tvého obrázku se vyhýbej přílišnému mechanickému namáhání - tření, peelingu, intenzivnímu pocení, sauně, dlouhodobému máčení. 

 

mceclip0-2VÍCE INFORMACÍ O HENNĚ ZDE

Zpět do obchodu