OBJEDNÁVKY POSÍLÁME VŽDY V PONDĚLÍ. OBJEDNEJ SI VČAS! 🙃

DOPRAVA A PLATBA

Platba

Platba převodem

Za zboží můžete zaplatit bezhotovostně převodem na náš bankovní účet 670100-2204506782/6210, vedený u mBank. Nezapomeňte uvést variabilní symbol - číslo objednávky. Převod trvá obvykle do druhého pracovního dne.

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba online bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty na poskytovatele platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Doprava

Dopravu vašich objednávek zajišťujeme prostřednictvím České Pošty a Zásilkovny

 

Česká pošta

Zásilku posíláme zpravidla jako prioritní doporučené psaní, cena je 90 Kč

 

Zásilkovna

Zásilkovna do vámi vybraného výdejního místa vás bude stát 79 Kč.

 

Zásilkovna na Slovensko

Zásilkovna do vámi vybraného výdejního místa na Slovensku vás bude stát 99 Kč.

 

Snažíme se odesílat ihned po zaplacení (připsání na účet). V ojedinělých případech se může stát, že zboží není skladem, v tom případě se vám ozveme. Čerstvé henna kornoutky odesíláme pouze v pondělí.

Zpět do obchodu