JAGUA POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ

Obrázek podobný permanentnímu tetování vám namaluji jaguou.

CO JE JAGUA

Jagua gel je vyrobený ze šťávy z plodů stromu Genipa Americana. Jedná se o čistě přírodní produkt. Jagua „tetování“ je srovnatelné s „tetováním“ hennou, liší se pouze barvou. Plody obsahují aktivní složku genipin, barvící šedomodře až černě. Nejprve šedavý obrázek potřebuje až 48 hodin, aby dosáhl tmavě modré až černé barvy. Tím se dá velmi dobře odlišit od chemického produktu, tzv. černé heny, který má výslednou barvu okamžitě. Vzor vydrží na kůži podobně jako hena okolo dvou týdnů.

Jagua kornout ivana švarcová baba jagua

JAK JAGUA FUNGUJE

Jagua obsahuje modré barvivo genipin. Genipin se získává ze šťávy nezralých plodů. Molekula barviva je schopná projít vnější vrstvou pokožky kde se váže. Molekuly pronikají do kůže velmi rychle, ovšem zabavení je patrné až po několika hodinách. Čím déle je vrstva jagua gelu ponechána na kůži, tím je modré zabarvení tmavší. Závisí ovšem také na typu a hrubosti kůže. Doporučuji jaguu na kůži nechat působit 4 - 8 hodin, i když pěkných výsledků dosahuje i po 2a méně hodinách. Po důkladném odstranění (opláchnutí vodou a mýdlem) zaschlé vrstvy je obrázek velmi světlý, někdy není vidět vůbec. Během prvních 48 hodin po odstranění pasty probíhá oxidace barviva a zabarvení kůže tmavne.

Jagua paintbrush ivana švarcová baba jagua

JAK SE NA POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ PŘIPRAVIT

Mějte dostatek času. Dohodnutá schůzka se může protáhnout např. kvůli zasychání. Nikam nespěchejte. Zbavte se odumřelých buněk, jděte před aplikací do sauny nebo si udělejte peeling, vaše "tetování" bude krásnější a déle vydrží. OHOLTE si tu část těla, kam budeme malovat, hlavně nohy a také RUCE! Po schůzce si neplánujte žádné náročné aktivity, odejdete s vstvou barviva na těle. V žádném případě po aplikaci nesmíte sportovat ani do bazénu.

Jagua chyzantéma ivana švarcová baba jagua

MOŽNÉ ALERGIE

Jagua je přírodní výrobek a byl používán po tisíce let pro děti, ženy a muže jako součást jejich každodenního života a to nejen pro potravinářské účely a pro barvení kůže, ale i jako léčivá rostlina.

Alergickou reakci je možné mít na jakékoliv cizorodé látky aplikované na kůži. Lidem s citlivou pokožkou doporučujeme před nanesením jagua dočasného tetování v plné velikosti udělat malou zkoušku za uchem. Ta prověří vaši citlivost na jagua gel.

Alergická reakce na jagua gel se jeví jako hustá vyrážka tvrdých červených hrbolků a může vypadat podobně jako alergická reakce způsobená PPD nebo "černou hennou". Na rozdíl od PPD nebo "černé henny", alergická reakce na Jagua gel nevytvoří trvalou jizvu. Tato vyrážka může být léčena jako jakékoliv jiné alergické vyrážky s použitím krému proti svědění. Před zahájením léčby jakékoliv alergické reakce je důležité konzultovat svůj zdravotní stav s lékařem nebo lékárníkem!

 

VÍCE INFORMACÍ

Zpět do obchodu