LÉČIVÉ SYMBOLY

Líčení a zdobení těla provází lidstvo odnepaměti. Inspiruji se dávnými kulturami a vytvářím osobní symboly s energetickým nábojem, které si nějaký čas ponesete na svém těle. Vychutnejte si 90 minutový rituál hledání, vytváření a integrace. Obraz, který společně najdeme bude jedinečným otiskem vaší duše, razítkem na vzkazu z jiných světů, zhmotněním energetické podpory pro vaší současnou životní situaci a kromě toho také krásnou ozdobou vašeho těla. Nechte se hýčkat a nalézt obraz vaší jedinečnosti. Pomůžou nám vůně, hudba a energie REIKI.

 

HENNA (Lawsonia inermis)

Po staletí používaná k magickému zdobení těla ať už v Severní Africe, na Blízkém východě nebo v Indii. Její červené barvivo symbolizuje život, sílu a ochranu. Tradičně se používá k ochraně před uřknutím a pro přivolání hojnosti a lásky.

 

JAGUA (Genipa Americana)

Modré barvivo amazonských Indiánů v sobě nese tajemství deštného pralesa a mocné spojení s přírodou a Matkou Zemí. Kromně rituálních účelů má ovšem také praktický význam – chrání před slunečním žárem a má repelentní účinky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení