OBJEDNÁVKY POSÍLÁME VŽDY V PONDĚLÍ. OBJEDNEJ SI VČAS! 🙃

LÉČIVÉ SYMBOLY

Líčení a zdobení těla provází lidstvo odnepaměti. Inspiruji se dávnými kulturami a vytvářím osobní symboly s energetickým nábojem, které si nějaký čas ponesete na svém těle. Vychutnejte si 90 minutový rituál hledání, vytváření a integrace. Obraz, který společně najdeme bude jedinečným otiskem vaší duše, razítkem na vzkazu z jiných světů, zhmotněním energetické podpory pro vaší současnou životní situaci a kromě toho také krásnou ozdobou vašeho těla. Nechte se hýčkat a nalézt obraz vaší jedinečnosti. Pomůžou nám vůně, hudba a energie REIKI.

 

HENNA (Lawsonia inermis)

Po staletí používaná k magickému zdobení těla ať už v Severní Africe, na Blízkém východě nebo v Indii. Její červené barvivo symbolizuje život, sílu a ochranu. Tradičně se používá k ochraně před uřknutím a pro přivolání hojnosti a lásky.

 

JAGUA (Genipa Americana)

Modré barvivo amazonských Indiánů v sobě nese tajemství deštného pralesa a mocné spojení s přírodou a Matkou Zemí. Kromně rituálních účelů má ovšem také praktický význam – chrání před slunečním žárem a má repelentní účinky.

Zpět do obchodu