V čase zvláštního režimu a omezení pohybu můžete stále objednávat. Pošta i Zásilkovna stále fungují. V praze je možné po předchozí domluvě osobní předání v Nuslích, bezkontaktně z okna. Podpořit mě můžete nákupem dárkového poukazu, který má prodlouženou platnost na dva roky. Díky, hlavu vzhůru!

CHCI SE OBJEDNAT

OBJEDNAT se můžete na HENNA nebo JAGUA pomíjivé tetování

LÉČIVÉ SYMBOLY

TĚHOTENSKÉ RITUÁLNÍ MALOVÁNÍ

VEČÍRKY, FIREMNÍ AKCE

SVATEBNÍ HENNU

 

Termín si dohodněte telefonicky na +420 737 588 981 nebo emailem: i.svarcova@gmail.com. Termín si zajistěte s dostatečným předstihem. Při objednání se dozvíte cenu a časový plán.

Henna a jagua menší věci (ruce, kotníky, dekolt) maluji v kavárně Dhaba Cafe, Nuselská 48, větší projekty (těhotenské, záda, intimní) ve studiu Helio na Letné (Korunovační 7) nebo i u vás doma.

 

JAK SE NA POMÍJIVÉ TETOVÁNÍ PŘIPRAVIT

Mějte dostatek času. Dohodnutá schůzka se může protáhnout např. kvůli zasychání. Nikam nespěchejte. Zbavte se odumřelých buňek, vaše "tetování" bude krásnější a déle vydrží. Udělejte si peeling nebo zajděte do sauny. Oholte si tu část těla, kam budeme malovat, hlavně nohy a také RUCE! Po schůzce si neplánujte žádné náročné aktivity, odejdete s vstvou barviva na těle. V žádném případě po aplikaci nesmíte sportovat ani do bazénu.

 

KOLIK TO STOJÍ

Henna i jagua na objednávku stojí od 600 Kč podle velikosti a složitosti vzoru

Léčivé symboly stojí 1400 Kč a trvají cca 90 minut

Těhotenské rituální malování stojí 2000 Kč a trvá 2 - 3 hodiny

Firemní akce, večírky a svytby od 3500 Kč