On-line kurz malování hennou pro začátečníky

Kurz malování hennou - od meditace k sebevyjádření


Jsi ŽENA, která by ráda ukázala světu své pravé JÁ? Toužíš se naučit prastaré techniky malování přírodní hennou? Chceš do svého života vrátit KREATIVITU a HRAVOST? Pak je kurz malování hennou právě pro tebe.

Jak by jsi se cítila, kdybys mohla naplno vyjádřit svou vnitřní podstatu? Jak by jsi se cítila usazená pevně a bezpečně ve svém středu a odtud vysílala jasné a zřetelné signály o tom, kdo jsi? Protože i o tom je zdobení těla hennou.

Nebudu tě učit jen technice. Budu ti laskavým průvodcem na cestě do nitra a zase ven. Dovedu tě k sebevyjádření prostřednictvím symbolů na tvém těle. Tato 4 týdenní cesta tě může zavést ke změně vnímání sebe sama a situací, ve kterých se ocitáš i když máš možná momentálně všeho plné zuby. Během 4 týdnů, které spolu strávíme se naučíš pracovat s přírodní hennou a pochopíš principy jejího fungování. Povím ti o prastarých rituálech a symbolech s nimi spjatých. Dostaneš základní výbavu na dobrodružnou cestu v dobré společnosti, protože henna komunita je plná inspirativních lidí. Poznáš sama.

Na konci kurzu budeš mít jasnou představu JAK henna funguje. Budeš umět základní TECHNIKU malování hennou a MOTIVY, jejichž malování povede k vnitřnímu klidu a harmonii. Na konci kurzu budeš nakročena na cestu SEBEOBJEVOVÁNÍ a SEBEVYJÁDŘENÍ. Na cestu TRANSFORMACE.

Nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti s malováním hennou. Očekávám jen plné nasazení, touhu učit se nové věci, otevřenost a ochotu podpořit i ostatní na jejich cestě.

 

 

ivana švarcová baba jagua Kurz začátečníci

 

ivana švarcová baba jagua Po tom toužím

 

Proč právě můj kurz?

Opírám se o 20 let zkušeností s hennou a víc jak 10 let s jagua gelem. Používám intuici, dokážu se napojit na univerzální zdroj, umím vizualizovat a používat léčivou energii. Pracuji pro individuální zákazníky, na firemních akcích, festivalech a svatbách. Pořádám kurzy a přednáším na konferencích. Offline kurzy dělám od roku 2007 a máme za sebou i první online intenzivní kurz. Tím vlastně vznikla Baba Jagua Akademie. 

 

Kdy kurz začíná?

Začneme s novoluním ve středu 13. ledna a konec Akademie oslavíme zase o novoluní, ve čtvrtek 11. února. Online lekce jsou naplánované na čtvrtky od 19 hodin a meditace na neděle od 10 hodin dopoledne, ale jak bylo řečeno výše, vše můžeme ještě operativně upravit.

 

Čtyřtýdenní kurz malování hennou bude vetkán do této osnovy

já - kdo jsem - květ
ty - kdo jsi - listy
vztahy - skládání motivů
cesta k sobě - osobní obraz

Naučím tě, jak jednoduché prvky složit do obrazu a zároveň tě provedu cestou sebepoznání.

získáš k henně osobní vztah
budeš se učit a vzájemně se podporovat ve skupině žen
poznáš sama sebe a porosteš
najdeš odvahu jít do hloubky
pozveš do svého života laskavý a pečující rituál

 

Co nabízím

4 týdny intenzivní práce
4 online meditace
4 živé online praktické lekce + možnost uložit si záznamy
domácí úkoly

učební texty a pracovní listy v PDF
podpora v uzavřené FB skupině
individuální přístup a přizpůsobení se potřebám skupiny i jednotlivých studentů

 

Co očekávám

aktivitu
jasný cíl a touhu se učit
vstřícnost, otevřenost a vzájemnou podporu v uzavřené FB skupině
schopnost a ochotu věnovat učení dostatek času

práci výhradně s přírodní čerstvě namíchanou hennou (není vázáno podmínkou objednat zde na e-shopu, možná už máš hennu doma, nebo znáš někoho, kdo jí pro tebe namíchá)

 

Kolik to bude stát?
čtyřtýdenní kurz malování hennou ro začátečníky stojí 2900,- Kč

 

 

 


ivana švarcová baba jagua koupit

 

Reference

 

“Díky, že jsi se rozhodla založit online školu i Baba Jagua Akademii. Pro mě to byla velká inspirace. Bylo super setkat se s dalšími nadanými ženami, vidět, co už dávno umím a kde bych mohla ještě zabrat. Pro mě to bylo víc o motivaci, sebedůvěře a o způsobu sebeprezentace, kvůli tomu jsem se do Akademie hlásila a moje očekávání se naplnila. Takže díky a díky i "spolužačkám", že byly tak skvělé!“

0473DBF3-B288-4612-BD18-7759E30EA34A     Helena Pecháčková.     

 

 

“Na jaře 2020 při první Covidové vlně, ve stavu kdy se vše kolem mě zpomalilo, až zastavilo, přišla pro mě neskutečná výzva v podobě Ivany prvního online kurzu malování hennou spodtitulem „Chceš malovat hennou jako profesionál?“.  Pro mě jako začátečníka, který se sice do malování zamiloval, ale jinak zkušenosti žádné, to nejdříve znělo jako moc velké sci-fi. Jenže to byla šance, která se nemusela opakovat a já to tak chtěla!rozhodnutí se přihlásit podpořilo i to, že jsem nebyla jako začátečník sama. Do kurzu se totiž přihlásily ženy hennou nepolíbené i zkušené a nadané henna malířky.Nakonec jsem do toho šla a už to jelo a jede do teď.….díky kurzu se vytvořila úžasná skupinka henna umělkyň, které se vzájemně inspirují a podporují, jak v práci, tak i v běžném životě…to je nedocenitelná přidaná hodnota…. kurz samotný byl profesionálně vytvořený na míru dané skupiny, nadupaný informacemi o které se s námi podělila nejen Ivana, ale i skvělé zahraniční lektorky. A fungovalo to online! Já dávám přednost osobnímu setkání a sdílení před vysedáváním u pc, ale musím říct, že mě překvapilo, že to jde i takto po síti.každopádně to chce odhodlání, vytrvalost, otevřenou mysl a srdce. Do Ivany kurzu bych se rozhodně přihlásila znovu a moc se těším na další inspiraci a henna výzvy, které pro nás připraví.”

7DB430B8-9052-4CAC-913E-CF9D6052AC01     Petra Kramářová

 “Já taky moc děkuji za krásný čas strávený s Tebou, hennou a jaguou a s ostatními studentkami. Jak už holky říkaly, byla to super jízda. Za mě ta spontánní online videa byla perfektní a určitě mi byla milejší, než "dokonalé" předtočené kurzy. Bylo to všechno hodně pestré a zábavné, se spoustou užitečných a praktických informací. Děkuji též za laskavý a osobní přístup a za "bonbonky" v podobě zahraničních lektorek. Je fajn, že videa zůstávají k dispozici, určitě si to dám celé ještě znovu, některé části asi i víc než jednou. Mám tak spoustu inspirace na další trénink.“

BC895198-C08E-4A0B-83FC-BD0B68F727D8    Gabriela Chalupská

 

 

“Milá Ivano, do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem si tehdy nutně potřebovala udělat radost! V práci s hennou jsem je během kurzu hooodně zlepšila, nasbírala jsem i množství teoretických znalostí, což podpořilo mou sebedůvěru natolik, že jsem se přestala bát své umění nabídnout za dost peněz. Celý kurz byl naprosto skvělý, Uplně jsem tím žila a těšila se vždy další virtuální setkání. Podpora ze strany ostatních studentek byla ohromná. Toto mě na kurzu nejvíc překvapilo, to spojení žen, které to k Tobě přitáhlo stejně jako mě. Nikdy jsme se neviděly osobně, ale ta síla byla i skrze obrazovku někdy až hmatatelná ????. Děkuji za vše. Získala jsem daleko více radosti, než jsem čekala. ❤”

0B87A545-1E1D-4887-9C66-B61062CC3672     Zuzana Zuberová

 

 


“Malování hennou se mi odjakživa líbilo a když jsem objevila Ivanu a její čarokrásné příběhy vyprávěné na kůži, bylo to naprosto jasné. Ivana v sobě snoubí uměleckou duši, pedagogické nadání pro vysvětlení a zejména autentickou osobnost. Kurz překonal mé mlhavé představy a mohu jen doporučit! Každá kreativní činnost je jako meditace, nořím se do díla a zároveň hlouběji do sebe. Objevuji nové světy, občas temné, když mám očekávání, ale vždy divotvorné a tajuplné. Ožívají samy pod kornoutkem, voní dálkami a nakonec pomalu mizí jako karavany s kořením v poušti. Prchavé okamžiky, které přinášejí trvalé potěšení, protože díky nim a Ivaně rozkvétám”

ivana švarcová baba jagua renata paletová    Renata Paletová

 

 

 

“Milá Ivano, 

srdečně Ti děkuji za úžasný online kurz Baba Jagua Akademie 2020.

Na začátku kurzu jsem poprvé držela v ruce kornoutek s henna pastou a teď, po dvou měsících si hledám svůj styl. Byla to nádherná dvouměsíční cesta, kdy se mi otvíraly dveře, oči a srdce. 

V kurzu jsem získala spoustu informací, rad a tipů nejen jak pracovat s hennou a malovat obrázky, ale i o prezentaci tvorby a co obnáší podnikání. A co bylo nejhezčí, byla Tvoje podpora a vzájemná podpora všech účastnic kurzu na facebookové skupině. Třešničkou na dortu pak byly lekce se zahraničními lektorkami. A také možnost se k lekcím kdykoli vracet a doplňovat si to, co mi uteklo. 

Ještě jednou děkuji, hennu jsem si zamilovala. Přinesla mi do života čerstvý vítr při hledání nové cesty nejen v profesním životě. Baba Jagua Akademii a spolupráci s Babou Jaguou, tedy Ivanou, opravdu vřele doporučuji. Stojí za to!”

ivana švarcová baba jagua Levopiska    Lenka Plecháčová

 

“Celý kurz jsem si neskutečně užila. Poznala jsem zcela novou vášeň a hloubku, tedy až „spirit“ těchto rostlin a jejich působení při malování na tělo. Rozmanitost výuky, společné tvoření a vzájemné sdílení i podpora Ivany bylo úžasné. Užila jsem si každou jednu lekci, kterou jsem absolvovala. Vyhovovalo mi domácí trénování, učení i inspirace, kterou jsme dostávali. Úžasné pro mě bylo i propojení se zahraničními lektorkami, které sdílely své umění a zkušenosti. Překvapilo mě, že to šlo i tahle na dálku, naopak mi to umožnilo fungovat při normálním životě s dětmi a každý týden jsem se vysloveně těšila, že budu mít chvíli, kdy budu zase malovat a něco nového se naučím a dozvím. Kurz byl intenzivní a bavilo mě procházet výzvami, které každý z materiálů henny nebo jagua gelu přinášel. Ale díky vedení Ivany, to bylo daleko jednodušší zvládnout a získat jistotu a pevnost v tvorbě, najít si vlastní styl. Vzájemná podpora dalších účastníků mě povzbuzovala a vlastně stále povzbuzuje a inspiruje v kreativitě a vlastní tvorbě.
Jedinou negativní věcí, která mi z kurzu zůstala je, že nyní maluji hennou u jakýchkoliv dalších on-line kurzů :-))… prostě je to Boží návyk :-))) a ten pocit, který vám tvorba a henna či jagua na kůži i ve vzorech dává, je nepopsatelný, to se nedá popsat, to se musí namalovat a vyzkoušet. Nový zdroj osobní síly, se kterým se dá pracovat podle potřeb, změn a růstu každého jednotlivce. Z mého pohledu velká výhoda oproti permanentnímu tetování.”

ivana švarcová baba jagua michaela švejdová    Michaela Švejdová